Paralaksa tła
 

Sklepy internetowe

Twój biznes nie ma jeszcze Sklepu Internetowego?
Najwyższa pora otworzyć własny SKLEP INTERNETOWY!
Nie czekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą. Zamów wycenę!


Tworzymy sklepy internetowe dostosowane do specyfiki branży oraz przyzwyczajeń użytkowników, którzy w zakupach online cenią sobie nie tylko produkt i cenę, ale przede wszystkim komfort i szybkość dokonywania decyzji zakupowych i finalizowania transakcji. Zwiększaj konwersję, zapewniając klientom łatwe i przyjemne zakupy.

Sklepy tworzone są indywidualnie, dlatego zarówno pod względem użyteczności, jak i designu staramy się znajdować rozwiązania najlepiej spełniające cele sprzedażowe. Dzięki temu oddajemy w ręce klienta serwis w pełni przystosowany do oczekiwań użytkowników, wymogów bezpieczeństwa transakcji online oraz standardów w projektowaniu sklepów www.


Tworząc z nami sklep internetowy masz zapewnioną pełną obsługę!

Czy wiesz, że …
dla jednego z naszych Klientów optymalizowaliśmy działania marketingowe w AdWords, które pozwoliły na zdobycie 100 zapytań ofertowych w 30 dni przy zachowaniu budżetu sprzed optymalizacji! W konsekwencji budżet na reklamę został zmniejszony o połowę, a w późniejszym czasie całkowicie zlikwidowany ze względu na zbyt małe moce przerobowe w stosunku do ilości zapytań i zainteresowanych Klientów.


Cena uzależniona jest od specyfikacji produktu, rynku, ilości produktów i negocjowana wspólnie z klientem!

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress